0 items - $0.00 0

Zasady bezpieczeństwa

faq

Najważniejsze pytania

Od którego roku życia mogę brać udział w strzelankach?

Udostępniamy możliwość udziału w naszej zabawie już młodzieży w wieku 11 lat. Dla osób w przedziale wiekowym 11-16 organizujemy dedykowane spotkania. Młodzież w wieku 16-18 lat może brać udział w spotkaniach z dorosłymi. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie zgody rodziców / opiekunów dostępnej w dziale DO POBRANIA.

Czy muszę mieć swój sprzęt?

Cennik dostępny jest na podstronie ARENA ASG / CENNIK bądź na stronie głównej. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie w innej formie, skontaktuj się z nami.

Ile kosztuje zabawa na Waszej Arenie?

Cennik dostępny jest na stronie głównej bądź w dziale ARENA ASG / CENNIK. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie w innej formie- skontaktuj się z nami.

Czy mogę zaprosić znajomych do zabawy?

Oczywiście, że tak. Jeśli zorganizujesz spotkanie prywatne i przyprowadzisz co najmniej 11 osób (łącznie z Tobą 12) to nie płacisz za siebie. Jeśli organizujesz wieczór kawalerski i przyprowadzi co najmniej 7 osób (łącznie z Tobą 8)- nie płacisz za kawalera. Nie dotyczy to strzelanek otwartych.

Jak często organizowane są strzelanki?

Strzelanki otwarte staramy się organizować raz w tygodniu- w sobotę lub niedzielę. Limit to 18 osób na jedno spotkanie. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie prywatne, integracyjne czy wieczór kawalerski masz możliwość zrobienia tego w ciągu całego tygodnia. Wolne terminy w dziale TERMINARZ.