0 items - $0.00 0

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Survivalowo.pl

Jesteśmy grupą pasjonatów którzy postanowili związać swoje życie i pracę zawodową z tym co lubimy najbardziej- ASG, Survival i Bushcraft. Dla nas to nie tylko sposób na życie który z każdym dniem zarażamy kolejne osoby ale także odskocznia od codziennych obowiązków, obcowanie z przyrodą i kontakt z ludźmi, co sprawia nam ogromną satysfakcję.

Skupiamy się głównie organizowaniu rozrywki zarówno dla młodzieży jak i ludzi dorosłych dla których nawet krótka chwila relaksu czy podniesionej adrenaliny w życiu codziennym staje się zbawieniem ?

W Nowej Tuchorzy stworzyliśmy miejsce w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w symulacji pola walki, nauczy się podstaw przetrwania w trudnych outdoorowych warunkach, a dzieci spędzą miłe chwile podczas imprez urodzinowych czy biwaków.

OPINIE

Co mówią o nas ludzie

„Ta atmosfera  Świetny kontakt z organizatorami, sprzęt na najwyższym poziomie. Wszystko dopięte na ostatni guzik 

Jan Andrys

Jan Andrys

“Dobra lokacja nie daleko miasta, świetna i zgrana organizacja, tanio. A co najważniejsze świetna zabawa, repliki jak i sam Square jest w pozadku, bezpieczeństwo oraz wiele różnych możliwości związanych z wydarzeniami. Mało takich miejsc a to ma swój klimat. Oby się rozwijało dalej w tym dobrym kierunku 

Marek Balcerkiewicz

Marek Balcerkiewicz

„Mocne 5 gwiazdek, zabawa przednia. Obsługa na najwyższym poziomie, pomoc przy organizacji obozowiska, profesjonalne wprowadzenie na „pole działań militarnych” obeznanie z bronią i masa ciekawostek – potrafią wkręcić. Sam obszar aż pachnie włożonymi w przygotowanie staraniami. Warto!”

Łukasz Buśko

Łukasz Buśko

Mega energia i te obozy, stalkery, strzelanki… wszystko dopięte na ostatni guzik. Kontakt rewelacja. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Polecam!

Michał Chwalisz

Michał Chwalisz

Super zabawa  trochę bólu i siniaków. POLECAM!!!!!!!!!!

Maciej Mielniczak

Maciej Mielniczak

wpomnienia

NASZA HISTORIA

2017

Po wielu przemyśleniach i planach postanowiliśmy wydzierżawić i zainwestować trochę pieniędzy w sprzęt i organizację terenu pod komercyjne gry ASG.

Wydzierżawiliśmy ok 3ha lasu mieszanego w miejscowości Nowa Tuchorza, gdzie powstała nasza Arena wraz z miejscem zdemilitaryzowanym oraz biwakowym.

Pierwsi klienci i pozytywne opinie sprawiły, że ruszyliśmy z kopyta!

2018

Kolejny rok był rokiem próby. Postanowiliśmy ruszyć ze sklepem internetowym co było bardzo ciężkim zadaniem jednak sprawiło, że bardzo dużo się nauczyliśmy, zbadaliśmy rynek oraz nasze możliwości przerobowe.

Inwestowaliśmy dalej w sprzęt oraz w teren który do dnia dzisiejszego jest niezmiennie polepszany. Upalne lato sprawiło, że ten rok nie był już tak obfity w imprezy jak poprzedni jednak dał nam wiele cennych wskazówek na kolejne lata

2019

Zrezygnowaliśmy z prowadzenia dużego sklepu internetowego i postanowiliśmy skupić się głównie na rozbudowie terenu w Nowej Tuchorzy, wprowadzeniu wielu urozmaiceń w grach ASG a także uruchomieniu nowej strony internetowej która będzie kompendium wiedzy i informacji o naszej firmie. Ruszy „mniejsza wersja” sklepu internetowego a także blog o tematyce ASG, Bushcraft, Broń palna oraz Kuchnia survivalowa.

Wprowadzamy także szereg szkoleń związanych z szeroko pojętym survivalem, prepperingiem zarówno dla dzieci i dorosłych a także całych rodzin.

Liczymy, że ten rok będzie przełomowy i otworzy nam drzwi na jeszcze większe możliwości.